צרו אתנו קשר
03-9181111

מרכזיה לעסקים              מרכזיית IP              טלפון IP              מערכת טלפוניה                SMS ארגוני                תוכנה לניהול מוקד                מרכזית קורל     שליחת הודעות קוליות

ממליצים

*שם:
*טלפון:
* נא לסמן את השדות המסומנים בכוכבית
לחץ לקבלת ייעוץ חינם
לקבלת ייעוץ חינם הקלד את מספר הטלפון שלך:
 • ביתילי
  "לפני כשנה וחצי התקינה חברת 3אקסס מערכות טלקום מרכזיית VOIP בקבוצת EFD, הכוללת את החברות: ביתילי, שטיחי כרמל, דיזיין.די.אי. ו-my-home-page הפרוסות בכל רחבי הארץ.
  המערכות הותקנו גם במוקד שרות הלקוחות בראשל"צ ובמרכז התאום הלוגיסטי בברקן.
  הפתרון כולל מערכת Call Center לפיקוח וניהול שיחות במוקדי השירות, מערכת הקלטת שיחות לבקרה, מערכת דוחות ומסכי זמן אמת.
  אנו כיצרנים ונותני שירות יודעים להעריך מקצוענות ושירות איכותי. אנו מביעים את שביעות רצוננו מהפתרון הפונקציונאלי של המערכות, רמת המקצועיות והשירות."
  (משה הורביץ, מנהל IT)
 • בבילון
  "לאור פניות רבות של לקוחות פוטנציאלים אשר מבקשים לדעת על המערכת שחברת 3אקסס התקינה בחברתנו, אנו מביעים בזאת את שביעות רצוננו מהמערכות אשר הותקנו, הביצוע והשירות.
  המערכות:
  מוקד שירות Call Center כולל חייגן המקושר לבסיס הנתונים ומערכת הקלטת שיחות שהיוותה את לב העניין.
  המערכות הותקנו כמעטפת על גבי מרכזית Avaya קיימת.
  המערכות הותקנו כך שמערכת Avaya אינה מחוברת לבזק ישירות והקווים מגיעים דרך המערכות שהותקנו על ידכם.

  המערכת פועלת למעלה משנתיים וחצי באופן יציב וללא תקלות מיוחדות.

  יש לציין כי כאשר יש צורך תגובתכם מהירה ומקצועית."
  (שגיא ראובן, מנהל IT, בבילון בע"מ)
 • קבוצת א. דורי
  "קבוצת א. דורי מפעילה מזה מספר שנים מרכזת Avaya בטכנולוגיית IP אשר מעניקה פתרון יעיל וחסכוני. שילוב מרכזת Asterisk במערך התקשורת שלנו אפשר לתת פתרון ברמה גבוהה, להעלות את רמת הזמינות ויחד עם זאת להקטין משמעותית את עלויות התקשורת...כלקוח של חברת 3access לא הופתעתי מרמת המקצועיות והאמינות הגבוהה." (עופר רנדליך, מנהל IT).
 • לירם תוכנות פיננסיות
  "השלב הראשון של הטמעת מערכת המרכזיה עבר במהירות ובהצלחה יתרה, גם השלב של חיבור המרכזיה למערכת ה-CRM שלנו עבר בהצלחה רבה...השגת התוצאות הרצויות בשילוב עם היחס האישי כלפינו הינו פקטור מנצח לשביעות רצונינו...אשמח להמליץ לכל המעוניין על מקצועיותכם ושירותכם המסור." (גלית רווח אלחנטי, מנהלת מחלקת שירות)
 • מועצה אזורית מגידו
  "לאחרונה התקינה חברת 3access מרכזיית VOIP על גבי מרכזיית הקורל במועצה. אנו ביחידת המחשבים והתקשרות וכן ביתר המחלקות במועצה מרגישים כי שודרגנו באופן משמעותי. בעקבות השידרוג אנו מקבלים היום מעטפת IP למרכזיית הקורל.
  המעטפת מספקת לשלוחות קורל:
  דואר קולי בטלפונים...שרת פקס נכנס/יוצא...נתב שיחות מתקדם...מערכת רישום שיחות...אפשרות הרחבה ללא צורך רכישת שלוחות קורל באמצעות תוספת טלפוני IP של מגוון יצרנים ללא בעיית רשיון צד ג...ניהול חדר ועידה רב משתתפים...חיוג מתוכנות חיצוניות כגון Outlook...מערכת הקלטת שיחות מובנית.
  לסיכום, אנו מרגישים צורך להוציא מכתב זה לאור שביעות רצוננו מהתוצאה והדרך."
  (אריה דודל, מנמ"ר המועצה)